Aurelija Filipauskytė

Aurelija Filipauskytė

Menininkė Aurelija Filipauskytė pradėjo kūrybinį kelią prieš 25 metus, surengus pirmą personalinę parodą. 


Nuo to laiko autorė pristatė 31 personalinę tapybos darbų parodą, dalyvavo daugiau nei 30 jungtinių parodų įvairiuose Lietuvos miestuose.  


Pradėjusi kaip portreto žanro atstovė, palaipsniui menininkė pasuko link iliustracijos. Netrukus atvirukų ir literatūros vaikams skirtų personažų gyvenimas persikėlė į didelį formatą ir įžengė į platųjį  pasaulį. Nauji darbai greitai tapo nuolatiniais meno galerijų parodų dalyviais, puošia  privačias galerijas ir viešas Lietuvos miestų erdves. Autorei pavyko išlaikyti savitumą, nenutraukti dialogo su savo žiūrovų ir likti ištikimai savo pagrindinei temai.Tylus aplinkos  stebėjimas,aplinkybių ir charakterių  analizė išlieka jos kūrybos akstinu. 


Kelių paskutinių metų tapybos darbai kviečia žiūrovus į nepaprastą kelionę po surrealistinį fantazijos pasaulį. Floros, faunos ir žmogaus bendros būties pasaka tyliai skleidžia savo kerus. Kviečiame galerijos lankytojus stebėti kartu šį nepaprastą kūrybinį nuotykį. 


Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 29 iš 29
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą