Raigardas Kudirka

Raigardas Kudirka

Vilniuje gimęs ir kuriantis menininkas savo pagrindu laiko tapybą, dažus (aliejus, akrilas), tačiau nevengia ir kitų technikų.

"Kažkada pradėjau nuo grafikos, mėgstu pastelės trapumą. Kartais visai smagu suregzti, suklijuoti koliažą ar asambliažą. Įdomu ir skulptūra. Manau, svarbu pirma pajusti darbą, jo spalvą, nuotaiką. Tai gali būti akimirka iš sapno, perskaityta frazė, muzikos motyvas, kelionės įspūdis, ar tiesiog kino filmo fragmentas... Bet kas. Svarbiausia pajusti. Turinys paaiškėja darbo eigoj... Dažniausiai, žiūrovas vis tiek mato ir jaučia savaip. Visada įdomu klausytis kaip mano darbą interpretuoja kiti. Išgirstu tiek netikėtų versijų..." - sako dailininkas. Esu surengęs personalines parodas Vilniuje, Marijampolėje, Biržuose. Dalyvavau pleneruose. Mano darbai gyvena Lietuvoje, kitose Europos šalyse, Amerikoje. Vienas, kiek žinau, atsidūręs net Mauricyje.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 4 iš 4
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą