Vaida Varnagienė tapytas paveikslas Pasiuntinys, , paveikslai internetu Padidinti

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti

„Pasiuntinys”

Technika: ofortas, akvatinta, vario plokštė, 2016
Dydis: 35x33 cm
Paveikslėlio dydis - 18,5x18 cm

GALERIJA PAVEIKSLAI.LT
REKOMENDUOJA LAIMINGI KLIENTAI

Pridėti prie "Mano kolekcija"

Kainos siūlymas
Siųsti


Vaida yra baigusi Klaipėdos Verslo ir Technologijų Kolegiją (Kraštovaizdžio dizainas) ir Klaipėdos Universitetą (Kraštovaizdžio architektūra, miesto ir kaimo planavimas). Vaida dirbo kaip kraštovaizdžio dizainerė ir architektė daugiau nei dešimt metų. Į Airiją ji atvyko 2007-siais, kur studijavo Vaizduojamąjį meną (BA Honours Fine Art) Dublino Technologijų Institute (Dublin Institute of Technology), kurį sėkmingai pabaigė 2015-siais metais.

Dailininkė derina kelias atskiras meno sritis, tokias kaip tapyba, grafika, piešimas, fotografija, skulptūra ir instaliacija. Šiuo metu menininkė gyvena ir kuria Dubline (Airija), tačiau yra kilusi iš Klaipėdos (Lietuva).

Vienos is svarbiausių menininkės užduočių yra eksperimentuoti, derinti skirtingas meninės išraiškos priemones, bei siekti kuo efektyviau išreikšti dekoratyvines skirtingų meno rūšių funkcijas. Taip pat, jungiant skirtingus metodus, menininkė ieško mišrios technikos derinio, geriausiai atspindinčio jos idėjas.

“Mano interesas yra stebėti ir analizuoti kultūrinius, filosofinius ir aplinkosaugos klausimus bei suprasti juos. Atskirų meno sričių pagalba, panaudojant simbolizmą bei semiotikos kalbą, savo darbuose aš stengiuosi perteikti šiuolaikinio pasaulio, mitų ir fantazijos mišinį. Aš noriu išplėsti ribas tarp realybės ir vaizduotės: utopija, distopija, heterotopija, alchemija ir iliuzija - tai pagrindinės temos naudojamos mano darbuose.

Aš kalbu vizualiųjų menų kalba, nes mano manymu, menas yra priežastis ir būdas tyrinėti, svarstyti, mąstyti ir estetiškai išreikšti pasaulį, supantį mane.” – sako menininkė.

Lietuvoje paveikslus atveža kurjerių kompanija ir tai užtrunka 2-3 darbo dienas po išsiuntimo.
Jeigu reikia paveikslo greičiau, susisiekite su mumis - rasime greitesnį sprendimą!

Jeigu nenorite mokėti už siuntimą, paveikslus galite atsiimti mūsų galerijose Kaune arba Vilniuje.
Meno kūriniai yra vienetiniai, todėl būtinai prieš atvykdami pasiskambinkite ir įsitikinkite, kad jūsų užsakymas paruoštas.

Jeigu siunčiate paveikslą ne į Europos Sąjungą, Jūsų valstybė gali priskaičiuoti papildomą importo mokestį. Tokiu atveju, už importo mokesčio susimokėjimą yra atsakingas gavėjas.

Paveikslus siunčiame į visą pasaulįApie siuntimą į Europos Sąjungos ir užsienio šalis skaitykite ČIA.

Taip, paveikslus grąžinti galima! 

Mūsų pagrindinis tikslas - padėti surasti Jums tą vienintelį meno kūrinį, kuris tikrai patinka ir tinka - juk tai yra daiktas, kuris puoš namus ilgą laiką, o galiausiai bus perduodamas ir ateities kartoms.

Nors pagal įstatymą meno kūrinių grąžinti negalima (tam reikalingas pardavėjo sutikimas), nesijaudinkite - jei suabejojote praėjus ne daugiau negu 30 dienų nuo meno kūrinio įsigyjimo datos, susisiekite su mumis - priimsime kūrinį atgal ir grąžinsime pinigus arba pasiūlysime išsirinkti kitą iš mūsų meno platformos!

Informacija

Paveikslo aukštis33
Paveikslo plotis35
Detalesnė technikaofortas, akvatinta, vario plokštė, 2016
DydisMaži - iki 40 cm

Keli kiti šio autoriaus kūriniai

Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą