Jolanta Sereikaitė

Jolanta Sereikaitė

Jolanta Sereikaitė - ne tik dailininkė, bet ir rašytoja - gal todėl meninkė drobėje vaizduojamus objektus stengiasi tarsi aprašyti, pasitelkdama į pagalbą potėpius, linijas, spalvas, plastiką.

Dailininkės darbai realistiški ir tuo pačiu fantastiški: atrodo, labai aiškiai suvoki tai ką matai ir tuo pačiu sunku patikėti, kad tai tiesa.

Jolanta savo darbuose siekia natūralumo, nenutolti nuo vaizduojamų objektų esmės. J. Sereikaitė yra surengusi aštuonias personalines meno parodas, dalyvavo daugiau nei keturiasdešimtyje grupinių parodų, vykusių Lietuvoje ir užsienyje.

Autorius(-ė) yra Lietuvos Dailininkų Sąjungos narys
Autorius(-ė) turi Kultūros Ministerijos patvirtintą Meno Kūrėjo statusą

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 10 iš 10
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą