Andrius Kovelinas

Andrius Kovelinas

Dailininką labiausiai dominanti tema - moteris. Žavios dvilypės būtybės, kurios tuo pačiu metu vilioja ir erzina, yra menininko įkvėpimo šaltinis, jis žaidžia jų formomis, žvilgsniais, nuotaikomis. Jo vaizduojamos moterys, iš pirmo žvilgsnio, visos atrodo labai skirtingos, tačiau iš tiesų turi kažką bendra - įminti šią mįslę turi žiūrovas.

Andriaus Kovelino darbai žinomi ir pripažįstami Švedijoje, Prancūzijoje, Vengrijoje, Airijoje, Austrijoje, Ispanijoje, Lenkijoje ir, žinoma, Lietuvoje. Taip pat autoriui yra tekę eksponuoti darbus ir Dubajuje bei New York'e.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 17 iš 17
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą