Arūnas Paslaitis

Arūnas Paslaitis

Arūno Paslaičio dėmesio objektas - tūris, erdvė, struktūra. Dailininkas jais nuolat žaidžia, manipuliuoja, surenka ir išardo tarsi medines kaladėles.Taip jis pabrėžia, kaip viskas aplink yra laikina, ir tuo pačiu atkreipia mūsų dėmesį į tai, koks tobulas mechanizmas yra mūsų pasaulis ir mes patys. Juk viskas aplink sudėliota iš mažyčių gabalėlių, puikiai veikia, tačiau vieną iš jų pašalinus, viskas ima byrėti.

Menininkas derina taisyklingus ir "atsitiktinius" potepius - todėl jo darbai tokie nenuspėjami, įdomūs ir originalūs. Jie puikiai tinka moderniuose interjeruose.

Autorius tapo ant akvarelinio popieriaus, naudoja indišką tušą, akvarelę bei kitas spec. priemones.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 7 iš 7
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą