Gražina Luckutė-Bukienė

Gražina Luckutė-Bukienė

Pati Gražina Luckutė sako, kad nenumaldomas noras kurti palaipsniui atvėrė spalvų kalbą, o pastelės šiluma padeda improvizuoti ir atskleisti jausmus : "Svarbu, kad mano darbai reikalingi žmonėm, kad suteikia džiaugsmą, ramybę, šilumą ir jaukumą savo gerbėjams. O jų turiu tikrai labai daug, nes esu surengusi šimtą dvi persobalines parodas - bendrų neskaičiuoju. Nors kuriu nuo vaikystės, darbus pradėjau registruoti 1990 metais - dabar yra šiek tiek virš tūkstančio" - sako dailininkė.

Meninkės darbų yra įsigiję ne tik Lietuvos, bet ir Anglijos, JAV, Prancūzijos, Vokietijos, Lenkijos, Latvijos, Rusijos dailės mėgėjai.

Naujovėms visada atvira Gražina sako: "Labai smagu, kad dar randu ką nors naujo, ko dar nežinojau, nemokėjau ir galiu išbandyti. Bandau... Bandysiu... Ban-dy-siu... "

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 36 iš 36
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą