Genutė Burbaitė

Genutė Burbaitė

Su dailininkės Genutės Burbaitės kūryba jau spėjo susipažinti ne tik Lietuva, bet ir JAV, Rusija, Norvegija, kur buvo surengtos jos parodos.

Kartą pamačius dailininkės darbus neįmanoma nepamėgti jų moteriškumo, šilumos, švelnių, juose sustingusių būtybių ir kažko neapčiuopiamo, besislepiančio po minkštais potėpiais. Dar viena neatskiriama G. Burbaitės kūrinių dalis - šiltų atspalvių paletė.
Dėl šių priežasčių paveikslai tinka labai įvairiuose interjeruose.

Autorė Mokėsi S. Konarskio vakarinėje dailės mokykloje. Studijavo Vilniaus dailės akademijoje, Dailės pedagogikos katedroje. Profesoriai J. Gudmonas, V. Kaušinis, Docentė G. Jacėnaitė, Docentai Giedrius Kazimierienas ir V. Norkus, Vyr. asistentas V. Binkis padėjo ir perdavė savo žinias. Privačiai mokėsi meno subtilybių pas skulptorę - Ireną Miškinytę, Vytautą Pečiukonį. 

Autorius(-ė) turi Kultūros Ministerijos patvirtintą Meno Kūrėjo statusą

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 30 iš 30
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą