Arnoldas Švenčionis

Arnoldas Švenčionis

Esu Arnoldas Švenčionis, gimiau Kaune. 1991 metais Vilniaus Dailės akademijoje baigiau skulptūros specialybę.

Iš karto po studijų teko dalyvauti jubiliejinių litų "Respublikos atkūrimo", "Nepriklausomybės" temų konkursuose. Buvau įvertintas prizine vieta, gavau premiją, labai džiaugiuosi šiuo pasiekimu. Tai buvo mano kūrybos pradžia.

Vėliau daugiau dirbau su granitu, medžiu, o kai sąnariai nuo darbo su pneumatiniu kaltu ar plaktuku pavargdavo, ilsėdavausi su teptuku rankose. Savo kūryboje stengiuosi pateikti žiūrovui informaciją per nuostabiausia ką Dievas sukūrė - žmogų, jo kūną.

Kiekvieno piršto judesys, žvilgsnis, kūno poza - tai kalba, nuotaika, emocija, kuri beje daug informatyvesnė, subtilesnė, įtikinamesnė, negu tai pasakytum žodžiais.

Taip pat laikau save turinčiu gerą humoro jausmą - darbuose tai irgi matosi.

Linkiu visiems geros nuotaikos ir puikios sveikatos.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 48 iš 130
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą