Rima Svirskienė

Rima Svirskienė

Rimai ypač įdomus žmogaus ir gyvūno santykis. Ar žmogus, kuris evoliucijos metu iškilo virš kitų gyvybės rūšių ir dažnai laiko save pranašesniu, vertingesniu ir laiko savo egzistenciją reikšmingesne, nei kitų gyvybės rūšių, ar jis gali gyventi vienovėje su kitais gyvais padarais? su jais susilieti kaip su savais? Mylėti gyvūną taip, kaip žmogų, prie jo prisirišti?

R. Svirskienės paveiksluose žmonės ir gyvūnai gyvena taikiai, šalia vieni kitų, atrodo, kad juos sieja kažkokie ypatingi santykiai, o kartais, kad gyvūnas ir žmogus - tai vienas organizmas, kuris ne tik taip pat jaučia, bet ir taip pat kvėpuoja.

Visi menininko kūriniai

Rodoma 1 - 3 iš 3
Siunčiame į visą pasaulį!
Paveikslus įrėminame
Apmokėjimas pristačius

SVEIKI ATVYKĘ Į MENO PASAULĮ!

Tapybos bei grafikos galerijoje Paveikslai.lt rasite kelių šimtų Lietuvos tapytojų bei grafikų kūrinius. Meno kūrinius esame suskirstę pagal atlikimo techniką (paveikslai tapyti aliejumitapyba akrilu, grafikos kūriniai pardavimui ir kt.) arba kelioliką žanrų (pavyzdžiui, peizažai, natiurmortai, abstrakcijos). Čia rasite mūsų kuruojamas kolekcijas, paveikslus namams, populiarius paveikslus bei informaciją apie tapybos kūrinių priežiūrą